.

.

Скапоцени опашки Chenille тркалезно троседот преклопени ортопедски кревет за домашни миленици

Скапоцени опашки Chenille тркалезно троседот преклопени ортопедски кревет за домашни миленици

DEN 1.67
Износ

Совршен кревет за одгледување со вашето кученце! Овој кревет е одличен за брзо растечки кутриња поради проширување на дизајнот што му дава на вашето кученце многу простор за одгледување. Кадифен текстурирана ткаенина на Ченил дизајнирана за дополнителна удобност; Засилена перница додадена за поддршка на вратот и главата на домашни миленици; Направено со мека густина со голема густина, но цврсто јадро на пена; Набори до димензијата : 19 "x28" x9 "; отстранливиот капак е машина што може да се мие; скриен патент; лесен за чување и одлично за патување.

R

Им се допаѓа и на купувачите