.

.

Лесни улични станови на Гарет

Лесни улични станови на Гарет

DEN 2.00
Износ

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно. Вашите прсти се покриени, но ногата е отворена за тие топли временски денови. Истегнете за соодветна, спортска лента за прилагодување на еден допир и многу подлога за да го ублажите секој чекор.75 инчи пета. Тркалезна пети. Затворање на кука и јамка. Консулирање на удобни бранови. Истегнете за вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите