.

.

Ентони Ванг Ацерола- Модна патика во Мулти

Ентони Ванг Ацерола- Модна патика во Мулти

DEN 239.84
Износ

Овие Ентони Ванг Ацерола-01 женски високи модни унисекс повеќе болни чевли за патики од каиш. Тие имаат скриен клин и повеќе материјали како гума, металик ПУ, метални пластични детали, гумени ленти, тоа е чипка и тие се удобни и слатки. Тие работат точно на големината. Чипка; Гумени ленти; Скриен клин; Тврда гумена надворешна плоча; Метални детали за гледање. Работи точно на големината; Подготвена влошка; Мешана текстура и материјали.

R

Им се допаѓа и на купувачите