.

.

Инктастичен Рагби, Слатко Момче, Руса Коса, Американски Фудбалски Подарок Бебе Момче Боди

Инктастичен Рагби, Слатко Момче, Руса Коса, Американски Фудбалски Подарок Бебе Момче Боди

DEN 255.84
Износ

Оваа слика содржи слатко мало момче со руса коса. Момчето е рагбист, има сина и сива униформа и сива кацига на главата. Момчето се смее. Одличен подарок за рагби, американски фудбал, гридирон, љубители на спортот и многу повеќе! Инктастичен Рагби, Симпатична Момче, Руса Коса, Американски Фудбал Новороденче Краток Ракав Боди Машки Темносина 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. играч спортски тим тачдаун шлем мало дете дете кавкаски сино сива едно парче новороденче ползавец.

R

Им се допаѓа и на купувачите