.

.

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Современа Перница За Фрлање, од

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Современа Перница За Фрлање, од

DEN 265.44
Износ

Ахгли Компанија Шарена Внатрешен Плоштад Темно Златна Прачка Кафеава Фрли Перница, 18 инчи на 18 инчи. Стилска перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 18х18 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

R

Им се допаѓа и на купувачите