.

.

Белата Марка Женско Породилно Животно Печатење Кафтан

Белата Марка Женско Породилно Животно Печатење Кафтан

DEN 2.67
Износ

Белата Марка Женско Породилно Животинско Печатење Кафтан завеси неверојатно над телото. Ова живописно парче е направено од проегирна ткаенина со украсени детали на деколтето. Одликувајќи се со врзување v-ѓердан и долги ракави во стилот на кимоно. Белата Марка Женско Породилно Животинско Печатење Кафтанот работи како покривка за базен за денот и вечерен врв за оние жешки летни ноќи. Белата Марка Женско Породилно Животно Печатење Кафтан : Мерења На Моделот : Висина 5'7", БИСТА 34Б, Половината 24", Колковите 34" мерења направени пред бременоста . Моделот редовно носи големина. 100% Полиестер. Женска Туника/Прикривање. Шамиче Полите. Животински Принт. Врзување V-Деколте. Машинско перење ладен нежен циклус со слични бои, не избелувајте, сушете суво ниско, топло железо кога е потребно, не сушете чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите