.

.

Дистрибутери на глобални делови 78C радијатор се вклопуваат Изберете: 1984- epип Чероки, 1987 година- Jeип Команче

Дистрибутери на глобални делови 78C радијатор се вклопуваат Изберете: 1984- epип Чероки, 1987 година- Jeип Команче

DEN 1.33
Износ

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот. Главната функција на радијаторот е да се извлече и да се распадне топлината од моторот. Радијаторите помагаат да се излади моторот за оптимални перформанси. Дизајниран да ги исполни или надмине OE вклопување, форма и функција. Тестирана издржливост на секој нов дизајн. Тестирано 100% протекување. Замена на директно вклопување. FITS Изберете : 1987-1990 Jeep Cherokee 6 Cyl 4 L 1987-1990 Jeep Comanche 6 Cyl 4 L 1984-1986 Jeep Cherokee 6 Cyl 2,8 L 1987-1990 Jeep Wagoneer 6 Cyl 4 L 1984-19866 Jeep Wagoneer 6 Cyl 2,8 L и - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите