.

.

Колорадо Занаетчиска Компанија Јасни Марки 6 X6 - Најслаткиот Роденденски Конус-Голем И Задебелен

Колорадо Занаетчиска Компанија Јасни Марки 6 X6 - Најслаткиот Роденденски Конус-Голем И Задебелен

DEN 1.33
Износ

Дизајнер јасни марки создадени со вас во умот! Одлично за печат на големи површини како хартија за завиткување, кеси за подароци и многу повеќе! Овој пакет содржи Најсладок Роденденски Конус-Голем И Задебелен : збир од пет јасни марки на еден лист за поддршка од 6х6 инчи. Произведено во САД. Колорадо Занаетчиска Компанија Јасни Марки 6 "Х6" - Најслаткиот Роденденски Конус-Голем И Задебелен.

R

Им се допаѓа и на купувачите