.

.

Караоке Божиќ: Празник Се Појавува Презентација за Гласови од 2 Дела, Книга И Подобрено ЦД

Караоке Божиќ: Празник Се Појавува Презентација за Гласови од 2 Дела, Книга И Подобрено ЦД

DEN 2.67
Износ

Проверете ја оваа неверојатна листа на празнични појавувања претставени во аранжмани за удари, место за млади пејачи! Ова е подготвена програма за хорски концерти, збирка кул Божиќни песни за избор од година во година или забавен 30-минутен мјузикл кога ќе го вклучите опционалното сценарио (вклучувајќи улоги за популарен директор, ДИНАМИЧЕН ДИЏЕЈ за забави и флексибилен број студенти со изговорени редови). Комплетната кореографија (отпечатена низ целиот резултат) го прави поставувањето на вашето шоу цинк, а врвните придружни песни (на подобреното ЦД) додаваат професионален допир. Уметноста со целосна боја и Студентските Pdf се исто така вклучени на ЦД-ТО. Се препорачува за оценки 3 8 8. 100% репродуктивно! Наслови : Караоке Божиќ * Расположение (За Божиќ) * Ладен Снешко * Трчај, Рудолф, Трчај * Бонбони Трска Лента * Џингл Бел Рок * Верувај * Спарклејолитвинклејингли * Караоке Божиќ (Лакови). * ИСБН : 9781470639976 • Формат : Мека • Датум На Објавување : 2018-05-01.

R

Им се допаѓа и на купувачите