.

.

Инктастична Девојка Која Сака Коњи Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Девојка Која Сака Коњи Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Износ

Девојка Која Сака Коњи Дете Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Девојка Која Сака Коњи Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Индиго 3 T. Девојка Која Сака Коњи Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. животни коњ сакам љубовник илустрација икона животинска фарма копита печатење подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите