.

.

Захари, цимет мечки масовно бонбони, lb

Захари, цимет мечки масовно бонбони, lb

DEN 271.68
Износ

Захари, мечките од цимет се желе во облик на мечка со задебелен вкус на цимет. Тие се одлични за забави, грицкање и споделување со вашите пријатели. Loveе ја обожавате забавната форма и задебелен вкус на цимет. Вештачки флаворд. Задебелен вкус на цимет. Облик на мечка. Захари Конфекции, АД „Семејство во сопственост на американска компанија“.

R

Им се допаѓа и на купувачите