.

.

Хилко цреша шеќер изшкуркани гумички мечки, мл

Хилко цреша шеќер изшкуркани гумички мечки, мл

DEN 114.72
Износ

Запуштете се во прекрасната сладост на Хилко цреша шеќер изшкуркани мечки за џвакање. Ова пакување од 7 мл ви носи мешавина од уста од сочен вкус на цреша и тантализирачка облога со изшкуркана шеќер. Секоја мечка за џвакање пука со овошна добрина и задоволително џвакана текстура. Ibrивописната црвена боја додава поп на визуелна привлечност на овој вкусен третман. Совршено за грицкање, споделување или задоволување на вашите слатки желби, овие мечки од џвакање со шеќер од цреша се задоволство на слаткарство. Сочен вкус на цреша : Уживајте во неодоливиот вкус на црешата во секој залак на хилко цреша шеќер изшкуркани мечки на гума. Обвивка со изшкуркана шеќер : Овие мечки за џвакање се обложени во прекрасна завршна обработка на шеќер, додавајќи дополнителен слој на сладост и текстура. Задоволство од џвакање : Запуштете се во задоволувачката џвакање на овие мечки за џвакање, нудејќи прекрасно искуство за грицкање. Црвена боја на очите : живописна црвена нијанса додава визуелна привлечност, правејќи ги овие мечки на гуми за визуелно примамливо лекување.

R

Им се допаѓа и на купувачите