.

.

Енергетски мечки на гуми - Агруми 12

Енергетски мечки на гуми - Агруми 12

DEN 3.00
Износ

Енергетските мечки на гумими се научно формулиран начин да му се обезбеди на човечкото тело со природна енергија во одлична форма и вкус на носталгични мечки на гумими! Содржи само 60 калории Ова е совршена закуска за секого. Природен кофеин од Гуарана = 1/3 чаша кафе, само 60 калории по пакет (единечна торба за сервирање).

R

Им се допаѓа и на купувачите