.

.

Клајн воодушевува кисели мечки, 11-унца

Клајн воодушевува кисели мечки, 11-унца

DEN 0.67
Износ

Вкусна, слатка закуска во секое време! Прекрасни кисели мечки за џвакање - занесете ги вашите сетила! Натуралите на Клајн се цветни големо на ореви и компанија за суво овошје, посветена на задоволување на нашите ценети потрошувачи со крајното искуство со храна за закуска. Нашиот внимателно надгледуван процес на производство гарантира дека ви обезбедуваме највисок квалитет на Edibles. Како национално признат претприемач на индустријата за закуски, ние се гордееме со тоа што постојано ви носиме ореви, суво овошје и конфекции за да ги задоволиме најдискриминирачките пупки за вкус. Кисели мечки на гума. 11 контејнер за унца. Кошер-сертифициран од ОК и ЦРЦ, Парве. Вкусна, слатка закуска во секое време!. Однесувајте се кон вашите вкусови на квалитетна конфекција од задоволството на Клајн!.

R

Им се допаѓа и на купувачите