.

.

Менс Едноставен Обичен Лабав Преголем Патент Цврст Држач Јака Без Качулка Џемпер Палто Врвна Блуза

Менс Едноставен Обичен Лабав Преголем Патент Цврст Држач Јака Без Качулка Џемпер Палто Врвна Блуза

DEN 2.67
Износ

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно . Стил : Модерен. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Топоверзимирани Дуксери За Мажи Туника Со Долги Ракави Удобни Дуксери Табела Со Мензиза : . Големина : М Биста : 118см/46,46" Рамо : 68см/26,77" Ракав : 60см/23,62" Должина : 72см/28,35"Големина : Л Биста : 124см/48,82" Рамо : 70см/27,56" Ракав : 61см/24,02" Должина : 74см/29,13"Големина : XL Биста : 130см/51.18" рамо : 72см/28.35" ракав : 62см/24.41" должина : 76см/29.92"големина : ххл Биста : 136см/53.54" рамо : 74см/29.13" ракав : 63см/24.80" должина : 78см/30.71"големина : хххл биста : 142см/55.91" рамо : 76см/29.92" ракав : 64см/25.20" должина : 80см/31.50" ● големина ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини на сликата пред да поставите . ●Прилики}Машкиот Врв е Одличен Избор За Спорт и На Отворено. Questrates Quodess Design Ве Прави Попривлечни. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. ●Комбинирајте го машкиот Врв Е Лесен И Може Добро Да Се Собере со Панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите