.

.

Среќен Божиќ Семејство Појавување Облека Божиќ Грди Џемпери Дуксери За Двојка, Семејство

Среќен Божиќ Семејство Појавување Облека Божиќ Грди Џемпери Дуксери За Двојка, Семејство

DEN 527.20
Износ

Функција : . Тип На Ставка : Дуксери. Материјал : памук. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот (см) : Целосна. Име На Одделот : Мајка/Татко/Дете. Пол : Унисекс. Сезона : Пролет И Aut. Големина Шема : . Големина На Тато : . големина - - - - - - Рамо - - - - - - - - - - Биста- Должина. М - - - - - 40см/15,75 "- - - 100см/39,37 " - - - 65см/25,59". Л - - - - - - 41см/16.14 "- - - 104см/40.94 " - - - 66см/25.98". XL - - - - - 42cm/16.54 "- - - 108cm/42.52 " - - - 67cm/26.38". 2 XL - - - - 46cm/18.11 "- - - 110cm/43.31 " - - - 73cm/28.74". 3 XL - - - - 48cm/18.90 "- - - 116cm/45.67 " - - - 75cm/29.53". 4 XL - - - - 50cm/19.69 "- - - 122cm/48.03 " - - - 77cm/30.31". Големина На Мајка : . големина - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Биста- Должина. С - - - - - - 39см/15,35 "- - - 96см/37,80 " - - - - 64см/25,20". М - - - - - 40см/15,75 "- - - 100см/39,37 " - - - 65см/25,59". Л - - - - - - 41см/16.14 "- - - 104см/40.94 " - - - 66см/25.98". XL - - - - - 42cm/16.54 "- - - 108cm/42.52 " - - - 67cm/26.38". 2 XL - - - - 46cm/18.11 "- - - 110cm/43.31 " - - - 73cm/28.74". 3 XL - - - - 48cm/18.90 "- - - 116cm/45.67 " - - - 75cm/29.53". Детска Големина : . големина - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Биста Должина-Возраст. На/8025см/9,84 " 60см/23,62"37см/14,57" - - - - - 12м. М/90-26см/10.24 "- - - 64см/25.20 "- - - - 39см/15.35 "- - - - - 24М. Л/100-28см/11.02 "- - - 68см/26.77 "- - - - 41см/16.14 "- - - - - 3Ј. XL/11030см/11,81 "- - - 72см/28,35 "- - - - 44см/17,32 "- - - - - 4Ј-5Ј. 2ХЛ/120-32см/12.60 "- - - 76см/29.92 "- - - - 47см/18.50 "- - - - - 6Ј-7Ј. 3ХЛ/130-34см/13,39 "- - - 80см/31,50 "- - - 50см/19,69 " - - - - - 8Ј-9Ј. Вклучен Пакет : . 1 * Божиќ Семејство Појавување Џемпер Пријатен Материјал : Изработен со памук кој е пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Симпатична семејна соодветна облека, придонесува за зголемување на меѓусебните чувства. Божиќниот стил го прави овој комплет за дуксери идеален за одмор и престој дома. Семеен Божиќен Дуксер : овие врвни кошули се долги ракави, уникатни Модели на божиќни фактори, класичен кружен врат, лабави, еластични манжетни и дива мода што е многу лесно да се совпадне со различна облека. Комплетот за пуловери доаѓа во големини и бои за жени, мажи и деца за совршен изглед за време на празниците. Пуловерите што одговараат на семејството се одлични за специјални настани, семејни собири, црква, празници, ноќно излегување на девојчиња, не само За Божиќ, туку и за секојдневно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите