.

.

Кетиј-Чн Машки Пуловер Дуксер Плус Големина Пуловер Џемпер Џемпер Морнарица, М

Кетиј-Чн Машки Пуловер Дуксер Плус Големина Пуловер Џемпер Џемпер Морнарица, М

DEN 303.84
Износ

Машки Пуловер Дуксер Плус Големина Пуловер Џемпер Џемперсезона : Aut и пролет. Пол : Мажи. Повод : Фитнес и спорт. Стил : Тесен и Едноставен. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер ходизизирај табела : . Големина : М Биста : 90см/35.43" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 60см/23.62" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Биста : 95см/37.40" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 62см/24.41" Должина : 70см/27.56"Големина : XL Биста : 100см/39.37" рамо : 45см/17.72" ракав : 64см/25.20" должина : 72см/28.35"големина : ххл Биста : 105см/41.34" рамо : 47см/18.50" ракав : 66см/25.98" должина : 74см/29.13"големина : Хххл биста : 110см/43.31" рамо : 49см/19.29" ракав : 68см/26.77" должина : 76см/29.92" карактеристики : ѕвезда печатени, Долги Ракави, лабава, секојдневен, преголеми, дуксер, пуловер, блуза. Натпревар : Дуксерот Со Ѕвезда Со Долги Ракави Е Совршен за Носење Со Убав Ѓердан За Моден Изглед и исто така може Да Ги Покаже Вашите Шармантни Облини, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Елегантно. Лесно е Да се Спари со хеланки, фармерки, секојдневни панталони, високи потпетици, спортски чевли итн. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. Оваа стилска кошула е шик главен производ за вашата гардероба во студениот ден. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите