.

.

Венини Машки Дуксер Со Качулка Новина 3Д Печатени Дуксери Со Долги Ракави Дуксери За Мажи Со Големи Џебови Дозвола За Мажи Џемпери Со Качулка Сина 2XL

Венини Машки Дуксер Со Качулка Новина 3Д Печатени Дуксери Со Долги Ракави Дуксери За Мажи Со Големи Џебови Дозвола За Мажи Џемпери

DEN 463.84
Износ

Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 70см/27.56" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 49.5 см/19.49 "Должина : 73см/28.74" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 66cm/25.98" Рамо : 51cm/20.08 "Должина : 76cm/29.92" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50.39" Ракав : 67см/26.38 "Рамо : 52.5 см/20.67" Должина : 79см/31.10 " Големина : 2хл Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52.76 "ракав : 68cm/26.77" Рамо : 54.5 cm/21.46 "Должина : 81cm/31.89" Големина : 3xl Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 69cm/27.17" Рамо : 56.5 cm/22.24 "Должина : 83cm/32.68" Големина : 4xl Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 146cm/57.48 "ракав : 71cm/27.95" Рамо : 58.5 cm/23.03 "Должина : 89cm/35.04" Карактеристики : Дуксери : овие дуксери направени од одлична ткаенина. Дизајн : дуксерите имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, качулка, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност. Пар со : овие дуксери се елементи кои ќе ве придружуваат низ зимата и ќе уживаат во зимата. Совршени се за комбинирање со јакни,шорцеви, секојдневни спортски панталони и товарни панталони, погодни за зима. Нега на облека : Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. Вистинска Мода За Мажи. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Материјал За Машка Блуза ОД 1 ПАРЧЕ : Висококвалитетен памук. Топло, меко и лесно, погодно за aut или зима. Упатства за нега : миење Раце или ладно перење во машина. Прилика : Секојдневно носење, дружење, секојдневно, вежбање, џогирање и теретана. Тоа може да биде унисекс дуксер. Совршен подарок за вашите пријатели. Тоа е вашиот најдобар избор За Пролет, Fall и Зима. Појавување : Дуксерите се разноврсна облека што може лесно да се комбинира со многу различни видови јакни, панталони и чевли, како што се фармерки, панталони, хеланки и шорцеви. поставата. Карактеристики : овој дуксер со качулка со пуловер има долги ракави, трендовски графички стилски стил, џебови, мека топла, качулка за врвки и ребрести еластични рабови и манжетни за заклучување на топлина, смешна графика го прават тоа изгледаше многу мода.

R

Им се допаѓа и на купувачите