.

.

вендунид дуксери За мажи Мажи Зимска Топла Качулка Мека Школка За Ветроупорен Мек Капут Јакна За Школка За Мажи Паркови Сина 4XL

вендунид дуксери За мажи Мажи Зимска Топла Качулка Мека Школка За Ветроупорен Мек Капут Јакна За Школка За Мажи Паркови Сина

DEN 0.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : L - -биста : 104см/40.94" - -рамо : 45см/17.72" - -ракав : 64см/25.20" - -Должина : 68см/26.77". Големина : XL - - Биста : 108cm/42.52 "- - Рамо : 46.5 cm/18.31 "- - Ракав : 65.5 cm/25.79 "- - Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL - - Биста : 112cm/44.09 "- - Рамо : 48cm/18.90 "- - Ракав : 67cm/26.38 "- - Должина : 72cm/28.35". Големина : ХХХЛ - - Биста : 116см/45,67 "- - Рамо : 49,5 см/19,49 "- - Ракав : 68,5 см/26,97 "- - Должина : 74см/29,13". Големина : XXXXL - - Биста : 120cm/47.24 "- - Рамо : 51cm/20.08 "- - Ракав : 70cm/27.56 "- - Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXL - -Биста : 124cm/48.82" - -Рамо : 52.5 cm/20.67" - -Ракав : 71.5 cm/28.15" - -Должина : 78cm/30.71" Дуксери Дуксери За Мажи Дуксери За Жени Дуксери За Тинејџерки Женски Дуксери Дуксери За Мажи Графички Машки Модни Дуксери & дуксери ЖЕНСКИ МОДНИ дуксери И дуксери дуксери за момчиња графички Дуксери за мажи слатки дуксери кархарт дуксери за машки машки модни дуксери и дуксери кул дуксери Мажи Дуксери со дуксери со патент дуксери За Девојки Девојки Дуксери Бели Дуксери За Мажи Улични Дуксери Женски Дуксери Со Патент За Жени Дизајнерски Дуксери За Мажи Преголеми дуксери ЛЕСНИ дуксери За Жени поло дуксери за мажи. Мажи Зима Топла Качулка Мека Школка За Ветроупорен Мек Капут Школка Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни, содржи елементи од национален стил 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : Сезона : Aut,Зимски Пол : Мажи Спортски Тип : Кампување Пешачење Прилика : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Надворешна Облека Од Полиестер : Материјал За Обложување На Јакни : памук+должина На Полиестерски Ракави : Јака Со Долги Ракави : Качулка : одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Машки Капут Од КОМПЈУТЕР.

R

Им се допаѓа и на купувачите