.

.

Дуксер За Машки И Големи Машки Дуксери Од Руно, До Големина 3XL

Дуксер За Машки И Големи Машки Дуксери Од Руно, До Големина 3XL

DEN 448.00
Износ

Ако сте во потрага по одличен дуксер за да ве стопли и удобно, го најдовте со нашиот дуксер со пуловер Од Јерже. Овој одличен дуксер е идеален за секојдневно слоевитост, има прилагодлив кабел за влечење и џеб од предната торбичка. Ребрести манжетни и појас кои имаат одлично истегнување и закрепнување, така што нема да ја изгубат својата форма. Овој пуловер со качулка е отпорен на таблети и останува мек и издржлив, измијте после миење. Дуксер За Машки И Големи Машки Дуксери Од Руно, До Големина 3 XL : дуксер со Качулка. Руно со средна тежина. Предна торбичка џеб. Пилула отпорни руно. Достапно во различни бои. Одлично е и за жените. 50% Памук / 50% Полиестер. Џерзи Точка Бр. R996 MX.

R

Им се допаѓа и на купувачите