.

.

Килими Америка мика mo60b овошен удар геометриски современа килим од портокалова област, 5'x7'6

Килими Америка мика mo60b овошен удар геометриски современа килим од портокалова област, 5'x7'6

DEN 3.33
Износ

Графички и живописен, овошен удар е ништо друго освен недооценено. Чистите, остри линии прават забавна и драматична шема, и како што сугерира името на дизајнот, оваа област килим меша свежи бои, како цреша, портокалова и бери тонови, за заживување на прскањето во вашиот простор. Ако ова не се боите што ги барате, проверете го Milkshake, The Mellewer Sibbling на овој дизајн кој има помеки штипки и сиви тонови. Калеидоскопските обрасци и тонови произведуваат возбудлива колекција килими што нема да ги најдете на друго место. Оваа колекција нуди уникатни дизајни на кои сакате да ги добиете вашите раце . хроматски и експресивни во тон, оваа колекција на килими не е за срамежливо. Бидете смели, бестрашни и забавни . Чистите геометриски форми нудат визуелно интригантен и впечатлив ефект што ќе помогне да се расипе монотонијата на просторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите