.

.

Филтрирање на безжична светлина слоевит сенка 37 72 природно

Филтрирање на безжична светлина слоевит сенка 37 72 природно

DEN 1.67
Износ

Оставете малку амбиентална светлина со овие светлосни филтрирање безжични слоеви нијанси од Харпер Лејн. Одликувајќи се со неткаен полиестерски дизајн достапен во опции на сива stria, бела или природна, со модерна естетика. Овие слоевити за филтрирање на светлина им даваат приватност на спални соби и дневни простории, додека дозволуваат сончевата светлина да се филтрира за свежа, поканувачка атмосфера. Вклучува : (една) 1 сенка. Достапно во ширина од 22 инчи-72 инчи. Мерки 72 инчи во карактеристиките на Lenghth : Соба за затемнување без жици за затегнување, дете и миленичиња безбедно внатре или надвор од монтирање лесен за инсталирање прашина или вакуум лесно изработени од неткаени опции за боја на полиестер : сива стриа, бела или природна филтрирање на светлина без безжичен слоевит сенка 37 „X 72“ природно.

R

Им се допаѓа и на купувачите