.

.

Филтрирање на безжична светлина слоевит сенка 63 72 сива стриа

Филтрирање на безжична светлина слоевит сенка 63 72 сива стриа

DEN 2.67
Износ

Оставете малку амбиентална светлина со овие светлосни филтрирање безжични слоеви нијанси од Харпер Лејн. Одликувајќи се со неткаен полиестерски дизајн достапен во опции на сива stria, бела или природна, со модерна естетика. Овие слоевити за филтрирање на светлина им даваат приватност на спални соби и дневни простории, додека дозволуваат сончевата светлина да се филтрира за свежа, поканувачка атмосфера. Вклучува : (една) 1 сенка. Достапно во ширина од 22 инчи-72 инчи. Мерки 72 инчи во карактеристиките на Lenghth : Соба за затемнување без жици за затегнување, дете и миленичиња безбедно внатре или надвор од монтирање, лесно да инсталирате прашина или вакуум, лесно направени од неткаени опции за боја на полиестер : сива стриа, бела или природна филтрирање на светлина без безжичен слоевит сенка 63 „X 72“ сива стриа.

R

Им се допаѓа и на купувачите