.

.

Lumi соба затемнувајќи ја безжичната хартија привремени плетени нијанси, 48 x72

Lumi соба затемнувајќи ја безжичната хартија привремени плетени нијанси, 48 x72

DEN 2.67
Износ

Домашните мебел Луми, безжични простории затемнување на привремените нијанси веднаш блокира светлина и нуди брза приватност на сите потребни простори за вдовица. Конструкцијата на хартијата е издржлива и да се исчисти лесно прашина и/или вакуум со прицврстување на тапацир. Овој безжичен дизајн е 100% безбеден од деца и посакуваната положба на должина на сенката е прилагодена со клиповите EZ. Сенката може да се намали на која било големина на ширина со нож за комунални услуги и ножици. Сенката се инсталира лесно со лупење на лента и лепење на кој било прозорец со големина без алатки или потребно дупчење. Материјал : хартија за затемнување на просторијата. 6 нијанси со клипови EZ вклучени во еден пакет . лесна инсталација „кора и стап“, нема потребни алатки и може да „сечат на големина“ со нож и ножици за комунални услуги.

R

Им се допаѓа и на купувачите