.

.

Сина светлина за филтрирање на балон, сеопфатна лента, подобри домови и градини, 42 63

Сина светлина за филтрирање на балон, сеопфатна лента, подобри домови и градини, 42 63

DEN 719.84
Износ

Облечете ги вашите прозорци со подобри домови и градини со прилагодлива сенка на балон, која има ленти со два тони и декоративни детали за лак. Оваа разноврсна завеса за балон е лесно да се прилагоди за да ги контролира нивото на светлина и да го создаде изгледот што го сакате за вашата кујна, бања или декор. Акцентите на лакот на предната страна даваат ефект на сенката за врзување, но овој панел за завеси со балон лесно се само-осакатува на задниот дел за полиран изглед-не е потребно врзување! Едноставно, разоткријте го затворањето на задниот дел за да ја оставите целата должина на завесата да се влече над вашиот прозорец и да се пренасочи секогаш кога сакате да оставите повеќе светлина во собата. Оваа завеса се прилагодува на три опции за висина : целосна должина на панелот, средна должина (стил на балон со потпис) или должина на валенција за да се овозможи максимална светлина во просторијата. Овој балон со балон од 42 x 63-инчен е направен со 100% памук и има отворено џеб на шипка на врвот за лесно виси и стајлинг. Подобри домови и градини со прилагодлива сенка на балон со широкопојасна лента-сина, 42 "x 63" : • памук за завеси со памук за балони • Се одликува со ленти со два тони и декоративни акценти на лак • Сенка само-осакатувања на задниот дел-не е потребно за врзување • Лесно. Да се ​​прилагоди за да се постигне посакуваното ниво и стил на светлина, вклучително и целосна должина, средна должина и валент • Мерки 42 x 63 инчи (средна должина за стил на сенка на балон со потпис) • Изработено од 100% памук • Врв на џеб на прачки за лесна инсталација • Машинска миење за брза и лесна грижа.

R

Им се допаѓа и на купувачите