.

.

Филаделфија Флаери Ладен Руно

Филаделфија Флаери Ладен Руно

DEN 399.84
Износ

Ладното Руно е нашето преземање на најтоплиот и најпопуларниот пуловер на пазарот. Ладен врв, висок куп шерпа материјал ќе ве стопли цела зима. Дебелиот тимски трим во боја и тимскиот ткаен лепенка создаваат уникатен, недооценен дизајн за да го покажат вашиот тимски афинитет. Додаден бонус доаѓа преклопен и врзан со тимска лента во боја и лак. Прави совршен подарок!Филаделфија Флаери Ладен Руно Карактеристики ладен врв, материјал Од шерпа со висок куп ќе ве стопли цела зима дебелиот трим во боја на тимот и тимскиот ткаен лепенка создаваат уникатен, недооценен дизајн за да го покажат вашиот тимски афинитет додаден бонус доаѓа преклопен и врзан со тимска лента во боја и лак.Прави совршен подарокспецификации тежина : 1.4-SKU : LOGOC7697 Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Мерки прибл. 50" х 60". Материјал : 100% Полиестер. Апликација за зашиена ткаенина со сублимирана графика. Увезени. Марка : Логото Брендови. Машина за перење, линија сува. Висок куп шерпа ткаенина. Официјално лиценциран. Дебела тимска боја. Доаѓа преклопен и спакуван со врзана лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите