.

.

Вертикална карирана карирана карирана карирана ќебе

Вертикална карирана карирана карирана карирана ќебе

DEN 223.84
Износ

Земете пријатно оваа сезона со Pegasus Sports NCAA вертикално карирано фланел, Fleece Sherpa ќебе. Ова ќебе е дизајнирано со елегантен вертикален кариран дизајн, заедно со официјално лиценцирани тимски бои и логоа на вашето омилено училиште, и е комплетно со прекрасна мека бела поддршка на Шерпа. Clainебето е приближно 60 "x80 " што го прави доволно голем за лесно да се здобијат под со содржината на измислица од 100% полиестер пред и 100% полиестер Шерпа назад. За упатства за чистење, овој утешител е само чист чист и суво суво. Бидете сигурни дека ќе бидете крајниот вентилатор и да спиете како професионалец со ова прекрасно ќебе. • Материјал : 100% полиестерски фронт, 100% полиестер Шерпа назад • Големина : 60 ​​”x 80”. • Вклучува едно ќебе • Официјално лиценцирани тимски бои и графика. • Измијте и грижа : само чисто место, суво суво ниско • убава бела шерпа назад.

R

Им се допаѓа и на купувачите