.

.

Класично руно од Мисури Тигерс

Класично руно од Мисури Тигерс

DEN 1.67
Износ

Ова руно во Мисури Класик е одличен начин да го покажете вашиот тимски дух. Класично руно во Мисури : мери 50 "x 60". Направено од 100 проценти полиестер со сублимирано лого и граница со двојни ленти. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите