.

.

Море Желка Ќебе Подароци, 40 x50 Симпатична Фрли Ќебе За Жени Девојки, Мека Лесна Топла Пријатна Кадифен, Фланелен Ќебе За Софа Кревет Каучот

Море Желка Ќебе Подароци, 40 x50 Симпатична Фрли Ќебе За Жени Девојки, Мека Лесна Топла Пријатна Кадифен, Фланелен Ќебе За Софа

DEN 0.67
Износ

Опис На Производот. Зошто го избравте Носбеи?. Носбеи е домашен моден бренд со 10 години професионално работно искуство во областа на домашните текстилни производи. Ние дизајнираме различни стилови на постелнина, ќебиња, крпи за капење, модерна облека, разни видови торби, ознаки за багаж и прилагодени текстилни подароци за да ги задоволиме вашите потреби. Ние сме посветени на создавање персонализиран и разновиден моден живот за вас и освојување на вашата доверба со нашиот квалитет. Доверлив квалитетимаме свои дизајнери и фабрики, строго контролирајќи го секој производствен процес од дизајн, производство до пакување, обезбедувајќи квалитет на производот. За Прилагодувањеако сакате да испечатите која било содржина на производот, можете да ни го кажете името, зборовите, фотографиите итн. сакате да печатите. МАТЕРИЈАЛ И ДИЗАЈН-Фланелното Ќебе Е Изработено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, Нуди Нежно Меко И Топло Удобно Чувство. Мек Е За Допир, Лесен За Нега, Свиленкаст и Лесен. Тој е Отпорен На Брчки и Избледување, Не Е Премногу Густ До Тој Степен што ќе ве Прегрее. Ви Дава Совршено Избалансирана Топлина за Употреба во Сите Сезони . Повод-ќебето Носбеи може да обезбеди топлина во различни сезони што е погодно за внатрешна и надворешна употреба. Идеален за кревет, софа, дневна соба, кампување, пикник, автомобил, канцеларија или traveling.It ќе биде применливо за сите ваши животни стилови. ЛЕСНО ЗА НЕГА-за да го одржите ќебето во одлична состојба, препорачуваме машинско перење на нежен циклус со ладна вода и сушење на ниска температура. Нашите ќебиња се дизајнирани да се држат добро дури и по неколку машински перења и убаво да се исушат, одржувајќи ја нивната мекост и форма со текот на времето. МУЛТИ-СЦЕНА УПОТРЕБА : Падот ќебиња и фрла супер мека и лесна, издржлива и може да се преклопи компактно. Персонализирани и интересни модели се погодни за кревет, софа, кампување, ладно кино или патување! Како подарок за блиски луѓе, може да донесе совршено искуство за вашето семејство и пријатели.

R

Им се допаѓа и на купувачите