.

.

Trim Trim компатибилен со 2007 година- предниот дел на Сузуки, десен патник

Trim Trim компатибилен со 2007 година- предниот дел на Сузуки, десен патник

DEN 1652.96
Износ

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Primed Interchange Part Number : 7177080 J005 PK, SZ1005103 Replaces OE Number : 7177080 J005 PKReplaces Partslink Number : SZ1005103 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your rebuild, repair, и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Предна, десно, со 4-врата, хечбекСузуки2007-2010 SX4 BASY2011-2013 SX4 JA2008, 2011 SX4 JLX2008, 2011-2013 SX4 JX2007 SX4 Sport2010-2013 SX4 (подмодел : кросовер, спорт) го заменува бројот на ОЕ : 7177080 J005 PK. Заменува број на делови : SZ1005103. Број на размена на дел : 7177080 J005 PK, SZ1005103. Се вклопува во избор : 2007-2011 Suzuki SX4 2012-2013 Suzuki SX4 турнеја и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите