.

.

нов дебеломер за сопирачките

нов дебеломер за сопирачките

DEN 2640.00
Износ

TRW Нов триење Подготвен за подножјето на сопирачките на сопирачките 100% нов калипер подготвен за триење - Производителот препорачува да ги замените дебелодерите во парови. TRW Caliper на сопирачките на TRW се раѓа во водечки дизајн и производство на пазарот, сите поддржани од повеќе од 100 години искуство со TRW како производител на автомобили со врвен квалитет на автомобили. Сите дебеломер за сопирачките на TRW се направени во оригиналниот квалитет на опремата за да можете брзо да вклопите одлични делови, без враќање. Всушност, ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите нови и повторно воспоставени калипери на сопирачките што гаранцијата е зголемена на три години, или максимум 60,000 милји (100,000 км.) TRW е производител на врвни делови за квалитет, дизајнирање и зграда Толку многу од оригиналната опрема со која се опремени возилата кога ќе излезат од фабриката, и ќе го добиете истиот квалитет кога ќе купите од TRW Aftermarket. За нови дебеломер за замена на сопирачките, нашите клиенти на задниот дел го добиваат истиот квалитет на OE/OES, испорачани од една од нашите пет фабрики за оригинална опрема во Европа. Карактеристики и придобивки : Сите производи се 100% крај на линијата тестиран за време на производството, секој дебеломер за сопирачките е загарантирана за 60,000 милји (100,000 км) TRW 100% нов дебеломер за сопирачките.

R

Им се допаѓа и на купувачите