.

.

Преку Фитинг На Трупот, Професионално Одводнување На Вода Од Црн Брод Тешка Работа Со Капак Од Нерѓосувачки Челик За Бродови Со Јахти

Преку Фитинг На Трупот, Професионално Одводнување На Вода Од Црн Брод Тешка Работа Со Капак Од Нерѓосувачки Челик За Бродови

DEN 2.33
Износ

Преку Фитинг На Трупот, Професионален Одвод На Вода Со Црн Чамец Тешка Работа Со Капак Од Не ' Рѓосувачки Челик За Јахти Спецификација На Бродови : Тип На Артикал : Преку Фитинг На Трупот Материјал : Најлон + Стаклени Влакна + Нерѓосувачки Челик Апликација : За јахти, чамци, маринци, Список На Пакети со бродови : 1 х Преку Дизајн На Бодликави Краеви За Монтирање На Трупот : тешката должност преку крајот на фитингот на трупот е професионално дизајнирана со бодликав тип што Може Да Прифати Повеќе Стеги За Црева, Во Голема мера Ви Носи Поголема Погодност. Исклучителна Изработка : одводот за монтирање преку трупот е опремен со прекрасен капак од нерѓосувачки челик 316 трим со третман со лак за огледало, добро усогласен со целокупниот стил на вашето возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите