.

.

Мини-Бинерите на коглан

Мини-Бинерите на коглан

DEN 559.84
Износ

Корисно за прицврстување опрема, облека, клучеви, алатки и многу повеќе на пакувања, кануа, шатори или ремени. Не е погоден за качување. Мини-Бинери на коглан, 5мм : Уживајте во лесен пристап до целата ваша опрема и важни работи. Идеален за кампување, риболов, пешачење или само одење по улица.

R

Им се допаѓа и на купувачите