.

.

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9263-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Лабрадор Жолти Срца Љубов Денот На Вљубените Знаме, разнобојни

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9263-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Лабрадор Жолти Срца Љубов Денот На Вљубените Знаме, разнобојни

DEN 2.33
Износ

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9263-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Лабрадор Жолти Срца Љубов Знаме Денот На Вљубените, разнобојни Овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите