.

.

Женски Среќни Велигденски Кошули Врвови На Екипажот Пуловер Со Кратки Ракави Класични Пријатни Празнични Маици Симпатични Маици За Гном За Уво За Зајаци Летни Мод

Женски Среќни Велигденски Кошули Врвови На Екипажот Пуловер Со Кратки Ракави Класични Пријатни Празнични Маици Симпатични Маици

DEN 1.33
Износ

Кијблае Женска Облека Се Занимава Денес одговор На Е-Пошта во рок од 24 часа; ако имате какви било проблеми со квалитетот, логистиката и големината поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за ноќта на вештерките, блузи, палто, јакна, кошула, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, комплет итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека удобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Лето Fall Зима Пол : Жени Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав/Долг Ракав/Без Ракави/3/4 Ракав Јака : Круг-Вратот/Екипажот /V-Вратот/ Качулка Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Совети Ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. ПРЕБАРУВАЊЕ : канелени врвови жени црн ракав топ црн ракав кошула бела долги ракави течна кошула црна долги ракави работна кошула хавајски кошула жени бели жени краток ракав v вратот жени плус големина зимски врвови четврт ракав туника четврт ракав блуза четврт ракав жени лесна кошула жени летна туника женски резервоари блузи v вратот плус големина туника v вратот сина кошула блуза обични маици жени СИМПАТИЧНА слоевита кошула v вратот врвна блуза модна маица жени долги туника врвови жени трендовски црн врв долга течна кошула маица жени секојдневна класична маица со кратки ракави цветен врв блуза со туника со кратки ракави 1. Убави врвови за подароци за жени . 2. Дизајнот ве прави попривлечни. 3. производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : полиестер. Прилика : Дневно, покажете го случајот, партијата. Метод на перење : машинско перење. Сезона : пролет, лето, fall.

R

Им се допаѓа и на купувачите