.

.

Лидијаунистар Време И Тру Плус Големина Клиренс

Лидијаунистар Време И Тру Плус Големина Клиренс

DEN 2.67
Износ

Копче Надолу Кошула Жени Долги Ракави Блуза Блуза Печатење Блузи Бизнис Обични Ревер Врвови Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни 3.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни 4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно 5.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Долг Ракав Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 53см/20.87 " Должина : 70см/27.56". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 54см/21.26 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 55см/21.65 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 56см/22.05 " Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 74см/29.13" Плус Големина Дозвола!Копче Надолу Кошула Жени Долги Ракави Блуза Блуза Печатење Блузи Бизнис Повик Ревер Блузи. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Врвови Дозвола Под 5 5. Врвови за Дозвола За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите