.

.

Giligiliso Се Занимава Женски V Вратот Пуловер Исклучување На Рамо Печатење Долги ракави врвови

Giligiliso Се Занимава Женски V Вратот Пуловер Исклучување На Рамо Печатење Долги ракави врвови

DEN 431.84
Износ

Женски V Пуловер На Вратот Надвор Од Рамото Печатење Врвови Со Долги Ракавикарактеристики : 1.Карактеристики : печатење со долги ракави, Дневно, Моден Стил.2.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 3.Повод : Секојдневен, Роденден,Запознавање,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. 4. Материјал : Млеко свила брусење мека и удобна 5. Содржина на пакетот : 1 X Женска Сезона Со Долги Ракави : Лето, Пол : Женска Пригода : Мода, Дневен Материјал : млечен свилен песочен стил : Мода, Лежерна Големина.Usukeubustsleevelunghthshoulderlarge81238100cm/39.37"47.5 cm/18.70 "66cm/25.98"36cm/14.17" Големина : L Големина. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Ракав : 47.5 cm/18.70" Должина : 66cm/25.98 "Рамо : 36cm/14.17" Gili Giliso Се Занимава Женски V Вратот Пуловер Надвор Рамо Печатење Долги ракави врвови. Направено е Од Млечно свилено брусење. Удобните ткаенини ви помагаат да носите подобро. Обични кошули за жени, шик дизајн, тоа го прави шик и елегантен стил. Жените ги надминуваат летните секојдневни блузи; Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење; Модни блузи за жени 2023 година. Одговараат за лето, пролет и fall и зима. Оваа блуза одлична За Секојдневен Ден, Забава, Работа, Свадба, Денот На Вљубените, Коктел, Одмор, Денот на Благодарноста. Едноставен трендовски дизајн токму за есенската Зимска атмосфера. Совршена работа за викенд или секојдневен изглед за носење!. Рачно миење се предлага за подолга издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите