.

.

Време и време женски шорцеви на плажа

Време и време женски шорцеви на плажа

DEN 719.84
Износ

Уживајте во стилот во сонцето на време и шорцевите на плажа на Тру. Смачкана лента за половината и мека, истегнување ткаенина ве одржува удобно со леснотија. Материјал : 87% рајон/13% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : високи. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : 2 џебови од странични споеви за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Сместена, еластична половината за дополнителна удобност; Ткаенината за истегнување на Jerseyерси нуди удобно, движење-со-ти одговара. Women'sенски измамнат шорцеви на плажа од половината од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите