.

.

Деца Мали Девојчиња Тексас Шорцеви Цврсти Фармерки Кратки Панталони Искинати Шорцеви Летна Секојдневна Облека

Деца Мали Девојчиња Тексас Шорцеви Цврсти Фармерки Кратки Панталони Искинати Шорцеви Летна Секојдневна Облека

DEN 2.33
Износ

Спецификации : Материјал : Памук Применлив Пол : Женскиприменлив Возрасен Опсег : Детски Стил : Секојдневен Стилкарактеристики : Мек, удобен, едноставен, убав, модеренпогодни Прилики : Повеќето прилики во животот : 100/110/120/130/140/150бојка : Бела/Жолта/Виолетова/Црна/роза црвена големина(инч)100 должина : 8,07 Половината : 16.54 Колк : 26.77 Возраст : 2-3 Години110 Должина : 8.66 Половината : 17.32 колк : 27.95 возраст : 3-4 Години120 должина : 9.25 половината : 18.11 колк : 29.13 возраст : 4-5 години130 Должина : 9.84 Половината : 18.90 колк : 30.31 возраст : 5-6 години 140 Должина : 10,43 Половината : 19,69 Колк : 31,50 Возраст : 6-7 Години150 должина : 11,02 половината : 20,47 колк : 33,07 возраст : 7-8 години содржина на пакетот : 1* кратки белешки : 1.Ве молиме љубезно погледнете ја вистинската висина на вашите деца и табелата со големини пред да ја купите.2.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Ветување : Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Деца Мали Девојчиња Тексас Шорцеви Цврсти Фармерки Кратки Панталони Искинати Шорцеви Летна Секојдневна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите