.

.

Време и време женски шорцеви за Tencel

Време и време женски шорцеви за Tencel

DEN 319.84
Износ

Овие симпатични шорцеви за хартија од хартија од време и TRU се идеални за стилски денови на сонце. Само -вратоврска половината и печатењето го прават ова забавно, разнобојно парче за да се спарите со омилените блузи на Бохо и ладни маички. Стил со омилените сандали за да се облекувате со горе или долу. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Затворање : влечење на стилизирање со еластична лента за половината и појас за само-вратоврска за удобност. Ockебови : Две џебови на лепенка на страните. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Печатени шорцеви за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите