.

.

Женски Дами Мода Секојдневен Цврст Отворен Пети Платформи Сандали Плажа Чевли Црна 6.6046

Женски Дами Мода Секојдневен Цврст Отворен Пети Платформи Сандали Плажа Чевли Црна 6.6046

DEN 0.67
Износ

1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Пол : Жени,Девојка Материјал : Стр Усоле Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен Стил : Ѕиркајте Ја Петицата Висок Стил : Висока Потпетица Тип На Затворање : Еластични Чевли Висока Пета : 8см/3,14"Висина На Платформата : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Женски Чевли Забелешка : Големината ќе биде помала поради конкавна дизајн Ви предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото. Големина шема : . Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5"Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" нога широк : 9-9,5 см/3.5-3.7"големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" Сцени : внатрешна и надворешна,Мода, СЛОБОДНО ВРЕМЕ ЖЕНИТЕ СЕ ЛИЗГААТ НА ЧЕВЛИ јога МАТ сандали ЗА ЖЕНИ ПЕШАЧЕЊЕ ФУСТАН САНДАЛИ ЗА ЖЕНИ СТАНОВИ УДОБНИ влечки САНДАЛИ Жени меки единствени жени сандали широк. 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Жените Тен Сандали Големина 7.5 Сандали За Жени Меморија Пена Животински Печатење Жени Сандали Рамен Повик Вода Жените Флип Апостолки Одење. Горен Материјал : П У Женски Светкави Сандали Големина 8 Слајд Сандали За Жени Големина 8 Леопард Сандали За Жени Големина 7 Жени Нејасни Сандали Големина 9 Накит Сандали За Жени Широк. Петица Висок Стил : Висока Пета Рибар Сандали Жени Сандали Големина 8 1/2 Тесни Слајдови Сандали За Жени Големина 7,5 Помлади Сандали За Жени Пета Сандали За Жени Големина 5. Висина на платформата : 1см/0.39" Сандали Жени Големина 8 1/2 Женски сандали 8.5 ен Сандали Рамни Женски Сандали За Жени Облечени Јасни Чевли за Женски Станови Сандали.

R

Им се допаѓа и на купувачите