.

.

Колекција на списанија женски арина тина удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Колекција на списанија женски арина тина удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

DEN 2.33
Износ

Арината рамна единствена сандала од колекцијата на ourурнини ќе ве напуштат вашата куќа со поттикнување на доверба додека ги оставате нозете удобни со нивната удобна пена од 4 мм tru. Нивната луксузна веганска кожа, стил на слајд, дизајн на ленти за блокирање и отворен плоштад ќе ви го дадат целиот стил што ви треба за да ве однесе во секоја пригода. Нивното затворање на лизгање ги прави лесен чевли за грабнување и одење за да ја избркаат вратата. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

R

Им се допаѓа и на купувачите