.

.

Патување Колекција Жени Шаела Тру Удобност Пена Мазги Се Лизга На Зашилени Пети Станови

Патување Колекција Жени Шаела Тру Удобност Пена Мазги Се Лизга На Зашилени Пети Станови

DEN 3.00
Износ

Мазгата Шаела рамна Од Колекцијата Патување е толку едноставна и шик, ќе ја носите со се, од фармерки до коктел фустани. Овој стил може да ви го даде целиот стил и удобност што би можеле да ги посакате и да привлечете комплименти каде и да одите со нивната влошка од 4 mm tru comfort, луксузна веганска кожа, детали за тока и зашилен прст. Како бонус, нивното затворање со лизгање ќе ги направи лесен чевел за фаќање и брзање низ вратата. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Облечи Чевли.

R

Им се допаѓа и на купувачите