.

.

Ournourneуни колекција женски алора вир удобна пена тока рамни сандали

Ournourneуни колекција женски алора вир удобна пена тока рамни сандали

DEN 311.84
Износ

Сандалата Алора од колекцијата на Гурани ќе ве остави да излезете од вратата со поттик на доверба. Нивната патентна веганска кожа, дизајнот на ленти за блокирање и отворениот плоштад пети ги прават лесен трендовски изглед за лето. Како бонус, нивната удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ insole и затворање на токи ќе ги задржат нозете поудобни од која било друга сандала. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

R

Им се допаѓа и на купувачите