.

.

Патување Колекција Жени Камари Се Лизга На Слајд Мулти Ремен Сандали

Патување Колекција Жени Камари Се Лизга На Слајд Мулти Ремен Сандали

DEN 1.33
Износ

Сандалата Со потпетици Од Камари блок Од Колекцијата Патувања ќе ве однесе удобно низ целиот град со нивната влошка од пена од пена од 4 мм. Нивните детали со повеќе ремени, навртки, мек квадратен прст и луксузна веганска кожа ќе бидат најдобрата комбинација на елегантна, но лежерна, совршена за секоја пригода во која сакате да присуствувате. Нивното затворање со лизгање ги прави одличен чевел за фаќање и одење кога треба да брзате низ вратата. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

R

Им се допаѓа и на купувачите