.

.

Патување Колекција Жени Хенриета Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

Патување Колекција Жени Хенриета Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

DEN 1.00
Износ

Колекцијата Хенриета По Патување содржи детали кои се удобни колку што се стилски. Можете да додадете елегантна завршница на секој ансамбл благодарение на надуените ремени и отворениот квадратен прст. Овој дизајн на веганска кожа е комплетиран со блок пета и влошка од 4 mm tru comfort quomfort за да ви биде удобно на нозе. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите