.

.

Уникатни поволни цени за женска холографска сјајна патент метална јакна

Уникатни поволни цени за женска холографска сјајна патент метална јакна

DEN 799.84
Износ

Додадете моментален слој на партиски шарм на кој било изглед со оваа женска јакна во треперливиот метал. Задебелен метален дизајн му дава карактеристичен стил на оваа јакна со аспиратор за да го спречи ветрето. Моделот носи XS : Висина : 5'7 ", Градите : 31 1/2 ", половината : 24 3/8 ", колк : 35 3/8 ", должина на рамото : 15 3/8 " , Тежина : 112 lbs.size - girth на градите - Ширина на рамото - Вкупна должина 46 1/8 23 7/8 23 7/8s - 48 - 24 3/4 - 24 3/8m 50- 25 3/4 - 25 L - 53 1/2 27 1/2 - 25 5/8xl - 57 1/8 - 29 3/8 26 1/8 повеќе стилови, повеќе избори , Кликнете овде. Единствени поволни цени за женски холографски сјајни патенти метални јакна 50% PU 50% полиестер. Увезено. Еластичен трим. Долг ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите