.

.

Женски Меки Кадифени Влечки Топли Удобни Внатрешни Надворешни Чевли Бели 7.5-8.5

Женски Меки Кадифени Влечки Топли Удобни Внатрешни Надворешни Чевли Бели 7.5-8.5

DEN 1.00
Износ

Овие влечки имаат мека структура на вештачко крзно и кадифен влошка. Носејќи ги, ќе се чувствувате опуштено и ќе се грижите за нозете во сите правци за да ги загреете цело време.Дизајнот против лизгање на ѓонот ви овозможува слободно да шетате низ куќата и на отворено. Овие влечки со неверојатна мека структура на вештачко крзно и кадифен влошка. Носењето такви влечки, ги одржува вашите стапала да дишат без потење на прстите,ги прави вашите стапала опкружени со пријатна и удобна кадифе за топлина и удобност. Силната мека влошка со висока густина може да ги опушти нозете по долго време работа. Структурата на влошката им обезбедува доволно поддршка при одење и може да се користи долго време. Издржливиот, лесен ѓон обезбедува влечење и разноврсност што не се лизга во затворени простории и на отворено. Така, можете слободно да ги носите во вашата дневна соба или спална соба.Направете ги одлични домашни влечки за целодневно носење. Модерните и елегантни влечки се исто така добар подарок за пријателите, мајките и колегите на девојчињата да уживаат во нивниот замор. Овие модерни влечки се достапни во 6 бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите