.

.

Аква Тек женски 4 Опуштени Градинарски Работни Чевли

Аква Тек женски 4 Опуштени Градинарски Работни Чевли

DEN 575.84
Износ

Градинарскиот Чевел на адтек 8909 е совршен внатрешен/надворешен или во секое време чевел! Изработен од чист пвц материјал, чевелот е флексибилен, но сепак поддржува. Дизајнот на нелизгачки ѓон и амортизирана влошка го прави совршена опција за користење на отворено дури и за лежење низ куќата! Нелизгачки Ѓон. Лесен И Издржлив. Амортизирана Влошка За Удобност. Дише И Воздушен Дизајн. Лесно Чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите