.

.

Модни Пролетни И Летни Женски Спортски Чевли Рамно Дно Лесна Летечка Мрежа Дише Удобни Еднобојни Чизми За Патики Во Секојдневен Стил За Жени

Модни Пролетни И Летни Женски Спортски Чевли Рамно Дно Лесна Летечка Мрежа Дише Удобни Еднобојни Чизми За Патики Во Секојдневен

DEN 741.44
Износ

Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : ЕВА. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Рамна Пета. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Висина на платформата : 2см/0,79". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5"Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8"ГОЛЕМИНА : 41 сад : 8,5 велика БРИТАНИЈА : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10"ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 ЕУ : 41 јп : 26.0 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26см/10.2" погоден за одење На Отворено,забава,одмор,забава,работа,свадба и ДРУГИ ПРИЛИКИ,ЦВРСТА И СТИЛСКА боја. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Практичен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот на Зглобовите,зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.

R

Им се допаѓа и на купувачите